INCOGNITO Zap-Ease (Okamžitá úleva při bodnutí hmyzem)

Kód: 6192
Novinka od 2 let
Značka: INCOGNITO
199 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zap-Ease je okamžitá úleva po bodnutí hmyzem, popálením od kopřiv nebo žahnutím medúzy. Tento skvělý pomocník vysílá piezoelektrické impulzy, které neutralizují jedem postižené místo a zabraňují uvolňování histaminu způsobujícího svědění. Výsledkem je ztlumení zánětu a snížení otoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší výhody INCOGNITO Zap-Ease:

  • nejefektivnější způsob, jak zastavit svědění;
  • snížení otoku a zánětu;
  • dlouhá doba použitelnosti;
  • klinicky testováno
  • a bez baterií.

Zap- Ease je zcela bezpečný pro lidské tělo a neuvěřitelně účinný v boji s následky bodnutí hmyzu. Tento produkt prošel klinickými testy ve Škole hygieny a tropické medicíny v Londýně.

Životnost INCOGNITO Zap-Ease je 5 let, nebo více jak 1000 pobodání.

Upozornění:

Zap-Ease není vhodný pro osoby s kardiostimulátorem nebo pro děti mladší 2 let.

Návod k použití:

Plochý konec přiložte přímo na postižené místo a zmáčkněte několikrát po sobě tlačítko. Počet výbojů záleží čistě na vašem uvážení. Doporučujeme ale stisknout minimálně 5x za sebou. Během pár minut svědění výrazně zmírní. Přístroj funguje i při použití přes lehké tkaniny.

Zajímají vás další super produkty od značky Incognito? Podívejte se na blog:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před komáry a klíšťaty
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Přední produktsprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Incognito je britská společnost, která se zaměřuje na produkty do přírody a repelenty proti komárům a klíšťatům bez syntetických složek. Jejich stěžejní výrobek, repelentní sprej, je účinný proti 3.500 druhům bodavého a kousavého hmyzu i proti moskytům přenášejícím viry zika, dengue a chikungunya. 

Zásadně nepoužívají kontroverzní látku DEET, která je součástí drtivé většiny běžných repelentů na trhu. Produkty jsou tak kvalitní, že je může používat celá rodina včetně dětí.

Velmi důsledně řeší veškerý dopad svého businessu na životní prostředí a provoz společnosti je hodnocen jako CO2 pozitivní.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz