INCOGNITO Balení náplní do náramku (2 ks)

Kód: 6183
Novinka od 3 let
Značka: INCOGNITO
149 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Balení dvou kapslí pro opětovně naplnitelný náramek INCOGNITO,  který odpuzuje hmyz. Napomáhá především k ochraně proti komárům, pakomárům a dalšímu kousavému hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje:

2x kapsle pro opětovně naplnitelný dřevěný náramek INCOGNITO vyrobený z udržitelných zdrojů. Lze jej opakovaně používat a plnit. 100% přírodní a vhodný pro děti od 6 let. Každá kapsle vydrží až 432 hodin.

Doporučujeme používat ve spojení s INCOGNITO sprejem pro zvýšení úrovně ochrany.

Návod k použití:

Chcete-li kapsli vyměnit, jednoduše vytlačte prošlou kapsli ze spony a vyměňte ji za novou. INCOGNITO náramek noste na zápěstí nebo kotníku, což jsou oblasti, na které se komáři a další kousavý hmyz nejvíce zaměřují.

Upozornění:

Pokud náramek zrovna nepoužíváte, uchovávejte jej v pevně uzavřeném biologicky rozložitelném sáčku, abyste uchovali jeho čerstvost.

Zajímají vás i další skvělé produkty značky Incognito? Více se o nich dozvíte na blogu:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před komáry a klíšťaty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Přední produktsprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Incognito je britská společnost, která se zaměřuje na produkty do přírody a repelenty proti komárům a klíšťatům bez syntetických složek. Jejich stěžejní výrobek, repelentní sprej, je účinný proti 3.500 druhům bodavého a kousavého hmyzu i proti moskytům přenášejícím viry zika, dengue a chikungunya. 

Zásadně nepoužívají kontroverzní látku DEET, která je součástí drtivé většiny běžných repelentů na trhu. Produkty jsou tak kvalitní, že je může používat celá rodina včetně dětí.

Velmi důsledně řeší veškerý dopad svého businessu na životní prostředí a provoz společnosti je hodnocen jako CO2 pozitivní.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz