Repelent pro miminka

Repelent pro miminka

Ochrana před bodavým hmyzem je v letních měsících důležitá pro celou rodinu, a to i pro ty nejmenší. Hlavně pro ty nejmenší. Já s úsměvem tvrdím, že nejlepší repelent pro dospělé je malé dítě :) Prostě mají sladkou krev a jdou na ně víc. Je to prostě fakt. Miminka a malé děti jsou na bodnutí hmyzem či klíšťata obzvlášť náchylná a jejich kůže je citlivější na chemické látky obsažené v běžných repelentech.

Naštěstí existuje bezpečné, účinné  a hlavně přírodní řešení: Repelent Incognito pro miminka již od 6 měsíců.

repelent_incognito

Proč si vybrat repelent Incognito pro miminka?

  • 100% přírodní: Incognito repelent je vyroben z bioaktivních látek rostlinného původu, které jsou šetrné k pokožce miminek a malých dětí. Neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, jako je DEET, parabeny či syntetická barviva.
  • Účinná ochrana: Repelent Incognito odpuzuje širokou škálu hmyzu, včetně komárů, klíšťat, ovádů, much a blech. Poskytuje až 4 hodinovou ochranu v závislosti na aktivitě a pocení.
  • Vhodný pro citlivou pokožku: Repelent Incognito je hypoalergenní a dermatologicky testovaný. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, včetně pokožky miminek a malých dětí od 6 měsíců.
  • Praktický a snadno použitelný: Repelent Incognito je dostupný ve spreji, který se snadno nanáší na pokožku. Můžete ho používat i na oblečení. Pro velmi malá miminka ho doporučuji nastříkat na korbu kočárku, nosítku ale třeba i botičky. V případě stříkaní na oblečení se nemusíte bát ani u dětí mladších 6 měsíců.
  • Příjemná vůně: Repelent Incognito má jemnou a příjemnou vůni, která není pro miminka a malé děti dráždivá. Ale pro komáry a klíšťata ano! :)

Sprej se může pochlubit hned dvojí ochranou. Účinná látka Citrepel 75 fakticky odpuzuje hmyz. Repelent navíc kamufluje vaše kairomony (=látky, kterými je hmyz přitahovaný ke svým hostitelům). Kairomony přitom mohou být různé a tělo je vylučuje podle toho, jak rychlý máte metabolismus. Čím aktivnější tedy jste, tím jste pro hmyz atraktivnějším cílem. Samičky komárů jsou přitom schopné kairomony detekovat na vzdálenost až 1 kilometru.

Značka Incognito nabízí i další vychytávky, které nás otravného hmyzu zbaví. Vyzkoušejte třeba repelentní náramek, olejíček do difuzéru, vonné tyčinky a hlavně nezapomeňte si pořídit speciální "pistolku", která vám rychlostí blesku od svědění po případném štípnutí uleví.

Chcete si přečíst i naše další články?

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz