INCOGNITO Dřevěný náramek s kapslí (vel. M)

Kód: 6189
Novinka od 3 let
Značka: INCOGNITO
549 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dřevěný repelentní náramek nejen pro děti! Napomáhá ochraně před komáry, klíšťaty a dalším otravným hmyzem. Ideální pro venkovní aktivity v lese, v parku i na louce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní design náramku je stylový a pohodlný na nošení. Ve středové sponě je umístěna INCOGNITO kapsle s výdrží 18 dní (432 hodin). Kapsle INCOGNITO lze vyměnit velmi snadno, což zaručuje dlouhodobou účinnost a ochranu. Náramek INCOGNITO je zkrátka perfektní doplněk pro vaše letní dobrodružství.

Výhody náramku INCOGNITO

  • Odpuzuje hmyz.
  • Napomáhá ochraně proti komárům, pakomárům, kobylkám a dalším druhům kousavého hmyzu.
  • Určený k nošení na zápěstí, což je jedna z oblastí, na kterou se komáři nejvíce zaměřují.
  • Ručně vyrobený náramek z dřevěných korálků z udržitelných zdrojů lze opakovaně používat a plnit.
  • Vhodné od 3 let věku.
  • Zaručeně 100% přírodní.
  • K dispozici ve velikosti M

TIP: Používejte společně s INCOGNITO sprejem pro zvýšení úrovně ochrany.

Velikost M: velký obvod 190-280 mm

Přečtěte si články o dalších produktech značky Incognito:

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před komáry a klíšťaty
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka incognito® vznikla poté, co oba spoluzakladatelé osobně zažili nevýhody používání syntetických repelentů proti hmyzu. Howard onemocněl malárií a následně horečkou dengue během jednoho roku (v Thajsku a Indii), přestože používal repelent DEET a bral antimalarika.

Patricia se mezitím ocitla na cestě v Jižní Americe. Nechtěla používat chemický repelent DEET, protože v Amazonii, kde pobývala, nebyla žádná zařízení na úpravu vody a příroda tam byla tak nádherná, že se jí zdálo špatné používat tak toxickou látku. Avšak přírodní repelent, který si vzala s sebou, nebyl příliš účinný.

Patricia a Howard poté spoluzaložili incognito® s posláním vytvořit přírodní repelent proti hmyzu, který by byl opravdu účinný a jehož zásadou bylo neškodit ani nositeli, ani životnímu prostředí. incognito® působí jako kamufláž, čímž činí člověka neviditelným pro komáry.

Přední produktsprej proti hmyzu incognito®, je používán po celém světě a v klinických testech je 100% účinný proti komárům Aedes aegypti*. incognito® sprej využívá nejsilnější a nejčistší formu PMD, botanické PMD.

Incognito je britská společnost, která se zaměřuje na produkty do přírody a repelenty proti komárům a klíšťatům bez syntetických složek. Jejich stěžejní výrobek, repelentní sprej, je účinný proti 3.500 druhům bodavého a kousavého hmyzu i proti moskytům přenášejícím viry zika, dengue a chikungunya. 

Zásadně nepoužívají kontroverzní látku DEET, která je součástí drtivé většiny běžných repelentů na trhu. Produkty jsou tak kvalitní, že je může používat celá rodina včetně dětí.

Velmi důsledně řeší veškerý dopad svého businessu na životní prostředí a provoz společnosti je hodnocen jako CO2 pozitivní.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz