Proč nakupovat na MIMIBOX.CZ?

Krásný den, jsem Veronika, moc mě těší!
 
Zajímá Vás proč nakoupit na mém eshopu a podpořit malou podnikatelku s velkými sny? :)
 
1. NADSTANDARDNÍ OSOBNÍ PŘÍSTUP
 
Jsem maminka malých dětí stejně jako vy, nerozlišuji zda je večer nebo sobota, můj volný čas se řídí podle dětí a tak vám klidně odpovím na zprávu ve 2 ráno když už popáté vstávám k dětem. Můžete se se mnou domluvit na čemkoliv. Nevyhovuje vám zakoupený produkt? Pošlete mi ho zpátky a já ho nabídnu se slevou někomu jinému, kdo ho kupuje rád a udělá mu radost. Chcete využít časově omezené akce ale mateřská příjde až za pár dní? Napište mi a objednávku vám podržím jak budete potřebovat. Chcete vyzkoušet nějaký produkt než si zakoupíte velké balení? Dejte mi vědět, dost možná ho mám doma otevřený a můžu vám odebrat vzoreček na zkoušku. Chybí vám nějaký produkt v mé nabídce a víte, že by ho ocenily i další zákaznice? Sem s ním a pokusím se ho zařadit na můj eshop. 
 
mobil_Veronika_1
 
 
2. CHEMIE MĚ BAVÍ
 
Mimibox jsem založila pro všechny maminky, kterým není lhostejné čím o své děťátko pečují. Na složení totiž záleží. A já to řeším za vás. Složení produktů pečlivě studuji než je zařadím do nabídky a tak se u mě můžete spolehnout, že produkty, které mám v nabídce jsou pro citlivou dětskou pokožku ty nejlepší na trhu. Vybírám značky, které mají produkty skvělé nejen složením ale i jejich filozofie je mi sympatická.
 
Greenwashing na nás číhá na každém regálu. Nejste si jistá, zda je váš produkt čistě přírodní? Pošlete mi fotku produktu a  složení a já to za vás zkontroluji.
 
Screenshot 2023-07-24 at 13.42.47
 
 
 
3. KOVÁŘOVA KOBYLA NECHODÍ BOSA
 
Téměř všechny produkty znám a ráda používám (nebo je mám na seznamu že je brzy vyzkouším) na sobě i našich dětech a můžu vám poradit jakou mají konzistenci, vůni či účinky, jaké neduhy vyřeší či pro jakou pokožku jsou vhodné. Tak se mě neváhejte zeptat ;)
 
kuze_zblizka
 
 
4. POUŽITÁ KRABICE, TA MÁ PŘECE NA VÍCE
 
Vaše objednávky balím do již použitých krabic od dodavatelů nebo krabic od bot, kterými mě zásobuje jedna má kamarádka co pracuje v obuvi. Věřím, že je pro vás stejně jako pro mě důležitější obsah než obal a tak vás tento způsob balení nezaskočí ale potěší;)
 
pouzita-krabice_mimibox (1) (1)
 
 
5. ODMĚŇUJI VĚRNOST
 
Čím jsem starší, tím více mě těší, budovat si takovou svou bezpečnou a spolehlivou komunitu lidí kolem sebe, kterým můžu věřit a zavolat když potřebuji s něčím pomoci. Už nehledám nejlepší cenu, ale hledám přístup, jednoduchost, dostupnost, lidskost. To bych vám ráda nabídla i v mém eshopu. Ale samozřejmě i ocenění loajálnosti ve formě slevy mě často potěší a je to důvod proč se do obchodu vracím zas a zas. Takže i u mě vás čeká zvýhodnění, pokud budete nakupovat pravidelně. Za každých utracených 1000 Kč, sleva 1%. To je fajn, ne? :) Více o věrnostním programu si můžete přečíst tady.
 
PXL-20221104-151357366
 
Děkuji, že jste dočetla až jsem a budu se těšit na naše virtuální setkávání :)
 
Veronika
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz