NORTH AMERICAN HERB & SPICE Kapky z černého bezu - Elderberry

Kód: 5556
849 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Raw extrakt z černého bezu je bohatý na vitamín C a ORAC jednotky. Působí očistně na celé tělo a podpůrně na imunitní systém. Skvělý jako podpora po celý rok. Vhodné pro děti od 1 roku i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raw extrakt z černého bezu je bohatý na vitamín C a ORAC jednotky. Působí očistně na celé tělo a podpůrně na imunitní systém. Skvělý jako podpora po celý rok.

Eldeberry od North American Herb and Spice je za studena lisovaný a 100% raw extrakt z černého bezu. Díky tomu v něm obsažené enzymy a všechny fytochemikálie zůstávají zcela neporušené. Černý bez je bohatý na biologickou energii ve formě slunečních fotonů.

Bezové kapky jsou špičkovým zdrojem účinných antioxidantů, které podporují imunitní a kardiovaskulární systém. Uvnitř kapek najdete nejkvalitnější bio černý bez spolu s čistým extraktem z horsky pěstovaného granátového jablka a ve vodě rozpustným extraktem ze skořice. Tyto koncentrované extrakty poskytují tolik potřebnou výživu a přirozenou sladkou chuť bez přidaného cukru.

Zatímco tepelným zpracováváním bylinných výtažků se fotony rozptylují, u produktů NAHS toto nehrozí právě díky jejich metodě studeného lisování.

Kapky Elderberry jsou extrémně silné, boží chuť černého bezu jde cítit z každé kapky. Je to víc než jen sezónní podpora. Používejte ho pro podporu očisty a optimální funkce vašeho těla po celý rok. Lahvička obsahuje 3850 ORAC jednotek.*

Klíčové ingredience

Divoký černý bez - má vysoce čisticí a podpůrné vlastnosti pro dýchací, trávicí a imunitní systém. Má taktéž bohatý obsah vitamínu C, flavonoidů a anthokyanů. Podporuje detoxikaci plic, krku, dutin a pokožky. Díky vysokému obsahu vitamínu C podporuje také normální funkci imunity.

Granátové jablka - jsou bohatá na polyfenoly a díky antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem těchto mikroživin může toto ovoce v doplňcích stravy nabídnout skvělé benefity pro váš zdravý organismus - protizánětlivé, srdeční oběh, krevní tlak anebo v ájurvédské medicíně se výtažky z granátového jablka, kůry plodů a kůry stromu používaly k léčbě úplavice a průjmu.

Malé studie se zabývaly antibakteriálními účinky granátového jablka na několik bakteriálních kmenů rezistentních vůči lékům.1 V jedné studii provedené s morčaty byla na jejich rány po dobu 12 dnů aplikována mast připravená ze slupek granátového jablka, která výrazně zlepšila hojení ran zvýšením syntézy kolagenu, DNA a bílkovin. Extrakt vykazoval významnou antibakteriální aktivitu proti bakteriím v ráně.
V další studii s 35 potkany kmene Wistar s ústní kandidózou, plísní, která se hromadí ve sliznici úst, byly potkanům podávány tři různé koncentrace extraktu ze slupek granátového jablka a nystatinu. Bez ohledu na koncentraci extraktu ze slupek granátového jablka pozorovali vědci po 15 dnech léčby výrazné zlepšení bez nežádoucích vedlejších účinků.2

Cejlonská skořice - podporuje normální kognitivní a trávicí funkci, zejména normální funkci slinivky břišní pro podporu normální diabetické odezvy. Skořice je pro tělo velmi zdravá. Mezi ideální formy patří mletá kůra skořice a superkritický extrakt z celé potraviny. NAHS používá tu nejlepší cejlonskou skořici.

Dávkování

Děti 1 - 3 roky - čtvrt pipety. (Cca 10 kapek)

Děti od 3 let - půl pipety. (Cca 20 kapek)

Děti od 16 let a dospělí - celá pipeta jednou nebo několikrát denně dle osobní potřeby: určete si zda je to prevence nebo užívání při nemoci? Dle toho si upravte/ zvyšte svou dávku. Platí i pro mladší děti - dávky si upravte dle potřeby.

Studie

V jedné placebem kontrolované, dvojitě zaslepené studii, kterou provedla viroložka Madeleine Mumcuoglu, zaznamenalo devět z deseti osob užívajících bez výrazné zlepšení příznaků během dvou dnů po užití bezu, zatímco u skupiny užívající placebo to bylo šest dní.1

V další randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studii v Norsku (během chřipkové epidemie v letech 1999 - 2000) podávali vědci pacientům (věk 18 - 54 let), kteří uváděli, že mají příznaky podobné chřipce po dobu kratší než 48 hodin, buď placebo sirup, nebo sirup z černého bezu. U těch, kteří dostávali sirup z černého bezu, došlo ke zmírnění příznaků o čtyři dny dříve než u skupiny, která dostávala placebo sirup.2

1. Zakay-Rones, Z., Varsano, N., Zlotnik, M., et al. 1995. Inhibition of several strains of influenza virus in vitro and reduction of symptoms by an elderberry extract (Sambucus Nigra L.) during an outbreak of Influenza B Panama. J Altern Complement Med. 1:361–9.
2. Zakay-Rones Z., et al. 2004. Randomized study of the efficacy and safety of oral elderberry extract in the treatment of Influenza A and B virus infections.” J Int Med Res. 32:132-40.

Co je to ORAC*

Jde o metodu, jejímž úkolem je změřit hodnotu antioxidantů v potravě. Oxygen Radical Absorb Capacity (ORAC) jednotka tedy udává schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály.

Až 80-90% světové populace (odhad) nezkonzumuje ani polovinu doporučené dávky antioxidantů potřebných k tomu, aby mohli bojovat s volnými radikály, se kterými přijde naše tělo do kontaktu. Podle výzkumu potřebujeme přibližně 3000-5000 ORAC jednotek denně. Šokující je, že většina lidí zkonzumuje jen 1200 ORAC jednotek denně. Možná i sníme dostatek ovoce a zeleniny, ale nemají vysokou antioxidační hodnotu.

Strava bohatá na ORAC jednotky má tedy velký smysl. 

 

Dle EU nařízení musíme na náš web napsat:

  • Dodržujte doporučené denní dávkování.

  • Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety.

  • Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo očekávající těhotenství, konzultujte užívání výrobku s kvalifikovaným výživovým poradcem/ lékařem.

Ale! Každá osoba má jiné potřeby, což znamená, že doporučené denní dávkování není vytesáno do kamene. My, jako prodejci, nejsme kvalifikované osoby vám jakkoliv radit. Vždy se poraďte s naturopatem, holistickým lékařem, či jinak vzdělanou osobou, která se zabývá tradiční medicínou (může to být i klasicky vzdělaný lékař - světlé vyjímky).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JC Avatar autora | 27.9.2023
Děti berou necelé 2 týdny a zatím žádná rýma ani nachlazení :)
Nevyplňujte toto pole:
ZB Avatar autora 1.9.2023 13:23
Zkusím, zda se tu najdou maminky, které koupily. Dcera 4,5 roku zvládá užívat. Ale syn 2 roky plive, kapky jsou dost kyselé. Má někdo lepší variantu než dávat do čaje slazeného medem? :) aby to vypil naráz a ne po troškách v dlouhodobějším horizontu.
Odpovědět

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz