Věrnostní program

Mám obrovskou radost, že se vám v mém eshopu dobře nakupuje, najdete zde co potřebujete a ráda se sem vracíte! Moc si toho vážím a jako poděkování pro vás mám slevu na vaše nákupy v podobě věrnostního programu.  


Jak VĚRNOSTNÍ program funguje?

 

1. Zaregistrujte se a nezapomeňte se při každém nákupu přihlásit aby se vám hodnota objednávek započítávala do vašeho zákaznického účtu.

2. Nakupujte! :) čím vyšší součet všech vašich objednávek budete za posledních 12 měsíců mít, tím vyšší slevu na další nákup získáte.

3. Ve svém zákaznickém účtu se můžete podívat na aktuální hodnotu vašich objednávek a výši slevové hladiny, kterou máte.

4. Když u vás budu evidovat dvě a více stornovaných nebo nepřevzatých (vrácených) objednávek je možné, že se naštvu a z věrnostního programu vás vyřadím :) 

Věrnostní program a výše slev

 sleva 1 %

hodnota nákupů více než 1 000 Kč

 sleva 2 %

hodnota nákupů více než 2 000 Kč

 sleva 3 %

hodnota nákupů více než 3 000 Kč

 sleva 4 %

hodnota nákupů více než 4 000 Kč

 sleva 5 %

hodnota nákupů více než 5 000 Kč

 sleva 6 %

 hodnota nákupů více než 10 000 Kč

 sleva 8 %

hodnota nákupů více než 20 000 Kč 

sleva 10 %

hodnota nákupů více než 30 000 Kč

 

 


  

Věřím, že vás nakupování na mimibox.cz bude bavit! Jsem nesmírně vděčná za každou jednu objednávku a že se na tenhle eshop vracíte. Pokud by vám v sortimentu cokoliv chybělo, kvůli čemu musíte objednat i někde jinde, neváhejte mi napsat vaše touhy a tipy, budu moc ráda a udělám maximum pro to, abyste veškeré nákupy kosmetiky a drogerie mohly zfouknout v mém eshopu ;)

 

Screenshot 2023-01-03 at 19.22.10 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz