BADGER Opalovací krém

BADGER: Opalovací krém pro miminka

Jako maminka malých dětí si uvědomuji, jak důležité je chránit naše nejmenší před paprsky slunce, které mohou být ve větší míře škodlivé a způsobit na pokožkce nevratné změny. Citlivá dětská pokožka je na ně obzvlášť náchylná a nadměrné slunění může vést k nepříjemným popáleninám, předčasnému stárnutí a v nejhorším případě i k rakovině kůže, která se může v dospělém věku projevit. Obzvlášť důležité, je chránit pokožku dětí do 2 let.

Naštěstí existuje bezpečné a šetrné řešení: BADGER opalovací krém. Tento opalovací krém je vyrobený jen z přírodních ingrediencí, bez škodlivých chemikálií  a tak je ideální volbou pro všechny typy pleti, včetně té nejjemnější. Skvěle se roztírá a díky obsahu non-nano oxidu zinečnatému nezanechává bílý film a lze rozmazat do ztracena. 

Proč zvolit Badger opalovací krém?

  • Ochrana bez kompromisů: Badger opalovací krémy s SPF 30 chrání před UVA i UVB zářením a zároveň šetrně pečují o dětskou pokožku.
  • Tradice a inovace: Americká rodinná firma Badger se již deset let věnuje vývoji opalovacích krémů s minerálním filtrem. Díky inovativní technologii se i produkty s minerálním filtrem nanáší snadno a nezanechávají bílý film.
  • Síla minerálních filtrů: Místo chemických filtrů, které mohou dráždit, používá Badger minerální filtr, jako je oxid zinečnatý , který odráží sluneční záření.
  • Láska k přírodě: Všechny Badger produkty jsou vyrobeny z udržitelných a biologicky odbouratelných ingrediencí s ohledem na životní prostředí.
  • Voděodolnost pro vodní radovánky: Ať už se vaše ratolesti cachtají v bazénu nebo se prohánějí po pláži, Badger opalovací krém je voděodolný po dobu 80 minut.
  • Šetrnost k nejjemnější pokožce: Badger Clear Zinc je hypoalergenní a vhodný i pro miminka, malé děti a osoby s atopickou a ekzematickou pokožkou.

Badger opalovací krém je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Nabízí bezpečné, účinné a k životnímu prostředí šetrné řešení pro ochranu před sluncem.

Badger opalovací krém můžete pořídit ve voňavé variantě (oranžový obal), která vás uchvátí sladkou vůní vanilky a mandarinky anebo v naprosto přirozené vůni bambuckého másla (modrý obal). Tato varianta bez vůně je vhodná pro nejmenší miminka a velmi si ji pochvalují i maminky s dětmi se sklonem k atopii či trpící ekzémem.

BADGER Opalovací balzám SPF 30 - Clear Zinc, bez vůně  BADGER Opalovací balzám SPF 30 - Kids Badger, mandarinka a vanilka

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz