INNOBIZ Difuzér KOA koala

Kód: 4136
1 499 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Dětský ultrazvukový, keramický difuzér který rozzáří jak pokojíček tak i oči vašeho dítěte :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma Innobiz představuje svou řadu difuzérů Animalia navržených ve Francii. Je vyroben z keramiky, ekologického materiálu, je vyřezávaný a ručně leštěný. Difuzér pracuje na bázi ultrazvuku, takže do prostoru rozptyluje jemnou mlhu. Ta je díky LED diodám doplňena příjemným světlem, které v dětském pokoji vytvoří dokonalou atmosféru. 

Obal byl navržen tak, aby omezil tvorbu zbytečného odpadu. I proto je uzavírání natolik promyšlené, že z něj po otevření získáte pro své děti náramek. 

Difuzér disponuje funkcí postupného přepínání barev. Barvy se postupně mění, nebo si stisknutím tlačítka START navolíte konkrétní barvu. Každým dalším stisknutím navolíte další barvu v pořadí a na závěr barevné škály podsvícení vypnete (pro nerušený chod v noci).

Podsvícení a difúzování fungují nezávisle na sobě, difuzér bude buď vytvářet mlžný opar nebo jen svítit, nebo obojí. Difuzér může být zapnut trvale, do doby než jej aktivně vypnete, případně než se vypne automaticky sám, poté, co se tekutina v nádržce odpaří.

Použití přístroje je velmi jednoduché: vytáhněte vrchní část , naplňte nádržku vodou po rysku a kápněte několik kapek 100% esenciálního oleje a vraťte keramickou vrchní část zpět. Chod přístroje je tichý, nebude rušit při hraní ani při relaxaci či spánku dítěte.

HMOTNOST A ROZMĚRY DIFUZÉRU

  • Váha: 420 - 450 g
  • Výška: koala 13 cm, liška 15,5 cm, lvíček 13 cm
  • Obsah nádoby: 50 ml 

 

Zakoupením tohoto difuzéru podporujete ekologická sdružení, která chrání přírodu na zemi prostřednictvím programu 1% pro planetu. 

Jak používat difuzér:

  • Naplňte nádobku vodou
  • Přidejte 5 kapek esenciálního oleje
  • Zapněte difuzér jemným zatlačením 

 

V přítomnosti dětí mladších 3 let požívejte pouze aromatické oleje určené pro tuto věkovou kategorii.

Jak pracuje ultrazvukový difuzér?
Ultrazvukový difuzér je elektrický přístroj, který rozptyluje esenciální olej do vzduchu. Ultrazvukovými vibracemi naruší molekuly vody a způsobí oddělení vodních částic. Rozdělené částice jsou záporně nabité a jsou lehčí, než vzduch. To je viditelná studená pára, která vychází ze zapnutého difuzéru. Se zápornými ionty je současně do vzduchu uvolňován i esenciální olej, který si podle uvážení do nádržky s vodou přidáte (3 – 5 kapek). Esenciální oleje díky antibakteriálním schopnostem pročišťují vzduch a zároveň ho příjemně provoní. Dochází tak ke stimulaci mysli. Difuzér můžete také používat pouze s vodou, bez přidaných esenciálních olejů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Innobiz byla založená s vášní pro inovace, krásné produkty a ušlechtilé materiály ve spojení s více než desetiletými odbornými znalostmi v oblasti difúze esenciálních olejů.

Jejich difuzéry jsou vysoce funkční i účinné, mají čisté linie a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako jsou sklo, keramika, dřevo nebo porcelán. Fungují na efektivním a šetrném principu nebulizace, který zachovává v esenciálním oleji cenné látky a zprostředkuje vám tak velmi intenzivní zážitek. Jedná se o nádherné kousky, které jsou skutečně udržitelné a usnadňují běžný život.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz