BOTANICALS 4 LIFE

Botanicals 4 Life je dceřiná značka britské firmy Mushrooms 4 Life, kterou založili dva neuropati Ben Shouler and Graham Botfield, protože chtěli zpřístupnit ty nejkvalitnější bylinné doplňky stravy široké veřejnosti. Značka ctí naprosto stejné zásady, jako její mateřská společnost - pro výrobu svých suplementů používají pouze přísady z těch nejkvalitnějších zdrojů za použití šetrných způsobů extrakce tak, aby byl zachován co největší podíl živin a vysoká biologická dostupnost.

Všechny jejich bylinné extrakty jsou laboratorně testovány na obsah těžkých kovů, alergenů, patogenů, kvasinek, plísní, mykotoxinů i pesticidů. Produkty Botanicals 4 Life jsou kompletně přírodní - neobsahují žádný přidaný cukr ani alkohol, jako tomu bývá u běžně dostupných extraktů z bylin. Samozřejmě v nich nenajdete ani žádná pojiva, umělé přísady nebo chemikálie.

5 položek celkem
BOTANICALS 4 LIFE Tymián a lékořice
od 6 měsíců
569 Kč / ks

Botanický extrakt od Botanicals 4 Life využívá potentních vlastností lékořice a tymiánu. Tyto dvě byliny jsou vysoce bohaté na esenciální oleje a další účinné látky. Jejich...

286
BOTANICALS 4 LIFE Echinacea a třešeň Acerola
od 6 měsíců
629 Kč / ks

Silná tinktura extrahovaná z byliny echinacea a exotické třešně aceroly pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru.  

285
BOTANICALS 4 LIFE Echinacea a olivové listy
od 1 roku
529 Kč / ks

Silný extrakt z echinacey a listů z olivovníku pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru.  

231
BOTANICALS 4 LIFE Echinacea, černý bez a olivové listy
od 1 roku
579 Kč / ks

Botanický extrakt z echinacey, černého bezu a listů z olivovníku pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru.  

230
BOTANICALS 4 LIFE Echinacea a černý bez
od 6 měsíců
559 Kč / ks

Silná tinktura z bylin echinacey a černého bezu pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru.  

229

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz