BADGER

Badger je malá rodinná firma, která sídlí v lesích státu New Hampshire (USA). Byla založena roku 1995 Billem Whytem, který pracoval jako truhlář v chladných zimách v New Hampshire. Vytvořil úžasný balzám, který pomohl jeho popraskaným rukám a chtěl se o něj podělit se světem. Značka Badger se postupně rozrostla na více než 100 produktů. Badger používá pouze přísady, které odpovídají jejich přísným normám pro zdravé zemědělství, minimální zpracování, udržitelný dodavatelský řetězec a v neposlední řadě zohledňují vliv těchto ingrediencí na zdraví člověka. 

Firma podporuje ekologické zemědělství a ekologického zemědělství s certifikátem USDA, přes používání fair trade, surovin sklízených udržitelným způsobem až po používání skleněných nebo hliníkových obalů, pokud je to možné, společnost Badger vždy dělá něco navíc, aby zajistila, že její výrobky budou lepší.

3 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 05 05 v 3.04.28 odp.
Akce
319 Kč –18 %
259 Kč / ks

Vytvořte si s vaším děťátkem dokonalý večerní usínací rituál díky tomuto balzámu. Jemně masírujte spánky nebo nožičky a užijte si společnou voňavou relaxační chvilku před spaním.

5350
BADGER Opalovací balzám SPF 30 - Clear Zinc, bez vůně (87 g)
489 Kč / ks

Top opalovací krém pro miminka od narození. Čisté minimalistické složení.

1327
BADGER Opalovací balzám SPF 30 - Kids Badger, mandarinka a vanilka (87 ml)
489 Kč / ks

Zcela přírodní opalovací  krém s nejbezpečnějším minerálním filtrem oxidem zinečnatým bez nanočástic. Je speciálně vyvinutý pro děti, ale je vhodný pro celou rodinu. Jeho...

1326

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz