BADGER

Badger je malá rodinná firma, která sídlí v lesích státu New Hampshire (USA). Byla založena roku 1995 Billem Whytem, který pracoval jako truhlář v chladných zimách v New Hampshire. Vytvořil úžasný balzám, který pomohl jeho popraskaným rukám a chtěl se o něj podělit se světem. Značka Badger se postupně rozrostla na více než 100 produktů. Badger používá pouze přísady, které odpovídají jejich přísným normám pro zdravé zemědělství, minimální zpracování, udržitelný dodavatelský řetězec a v neposlední řadě zohledňují vliv těchto ingrediencí na zdraví člověka. 

Firma podporuje ekologické zemědělství a ekologického zemědělství s certifikátem USDA, přes používání fair trade, surovin sklízených udržitelným způsobem až po používání skleněných nebo hliníkových obalů, pokud je to možné, společnost Badger vždy dělá něco navíc, aby zajistila, že její výrobky budou lepší.

3 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 05 05 v 3.04.28 odp.
Akce
319 Kč –37 %
199 Kč / ks

Vytvořte si s vaším děťátkem dokonalý večerní usínací rituál díky tomuto balzámu. Jemně masírujte spánky nebo nožičky a užijte si společnou voňavou relaxační chvilku před spaním.

5350
BADGER opalovací balzám bez vůně SPF 30 | Mimibox.cz
499 Kč –15 %
424 Kč / ks

Top opalovací krém se zklidňujícími účinky vhodný pro miminka od narození. Čisté minimalistické složení je bezpečné i pro tu nejcitlivější pleť.

1327
BADGER opalovací balzám SPF 30 Kids Badger Mandarinka a vanilka | Mimibox.cz
499 Kč –15 %
424 Kč / ks

Zcela přírodní opalovací krém s nejbezpečnějším minerálním filtrem oxidem zinečnatým bez nanočástic. Je speciálně vyvinutý pro děti. Využije ho však celá rodina. Jeho krásnou...

1326

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz