SVOJTKA Co je to umírání?

Kód: 4621
299 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Co se stane, když někdo umře? Je v pořádku mluvit o umírání? A jak se můžeme zbavit smutku? To všechno děti zjistí v této krásně ilustrované knížce s okénky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi otázky, které děti pokládají rodičům a na které je obzvlášť složité najít odpověď, patří ty o smrti a umírání. Ať už se to týká příbuzného, známého nebo třeba domácího mazlíčka, je obtížné vysvětlit dětem, co se s ním stalo, když zemřel. Tato knížka s odklápěcími okénky staví do svého středu přímou otázku: Co je to umírání? Nic nezastírá, odpovídá dětem stejně přímě. Zabývá se tím, co smrti předchází, jak probíhá, co nastává poté, jak se se zemřelým loučíme i všemi emocemi, které mohou během zármutku děti - ale i dospělí - zažívat. Je citlivě a zároveň upřímně napsaná. Odpovědi doprovází krásné ilustrace, které dětem pomohou náročné téma pochopit a zpracovat. 
 
 
Hmotnost: 0.355 kg
Věk: 3-5, 6-8
Typ knihy: okénková
Téma: emoce, lidské tělo, příroda, zvířata

Počet stran: 12
Šířka: 190
Výška: 215
Rozměry: 190 x 215 mm
Vazba: Leporelo s okénky

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro spokojené miminko
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti předškolního věku, dále široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a proslulou edici průvodců Lonely Planet. Na českém knižním trhu působíme s menšími obměnami od roku 1990, od roku 2005 vydáváme knihy také na Slovensku.
Tituly přejímáme od renomovaných světových nakladatelů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz