Návrat do svého těla

Kód: 126
499 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Nikdy není pozdě na to se svému tělu odvděčit za to, co dokázalo - porodit dítě. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návrat do svého těla po těhotenství a porodu.

 

Nikdy není pozdě na to se svému tělu odvděčit za to, co dokázalo - porodit dítě. 

Pokud bych vám měla doporučit jednu knihu o tom, jak se po porodu "zmátořit" a vrátit se zpět do kondice, je to tahle od Ivy Fiškandlové. Iva se tématu cvičení po porodu věnuje od roku 2012, kdy porodila své první dítě a od té doby je to její vášeň, koníček a práce zároveň.

Jak se poprat s diastázou, jak vycvičit pánevní dno, jak se zbavit inkontinence i jak posílit břišní svaly po císařském řezu a přitom si neublížit, to vše vás Iva naučí. Je jedno jestli jste rodila před týdnem nebo před 20 lety. 

Svému tělu tuto knihu dlužíme :)

Kniha obsahuje vše, co si Iva Fiš sama přála vědět po svém 1.porodu v roce 2012. Kdy zjistila, jak moc v tomto oboru chybí informace. Kolik z nás má pocit, že po šestinedělí máme být téměř fit a vypadat i cítit se jako dřív. Kdy chybně zaměňujeme oslabený střed těla za tloušťku, nebo inkontinenci za přirozený stav, ať už 3 měsíce po porodu nebo 20 let. 

 Cíl vždy byl zvýšit povědomí o svém těle po porodu, protože tahle kategorie je asi -1000 km před "jen" ochablým tělem. Je potřeba se dozvědět Proč! Proč se stále necítím jako ve svém těle, proč večer vypadám jako těhotná, proč mám inkontinenci přesto, že cvičím na pánevní dno, proč nemám stále ploché břicho, když držím minuty v Planku a proč mám diastázu? A když pak víme, PROČ to je, lépe pochopíme JAK můžeme svůj stav zlepšit a BÝT ZPĚT VE SVÉM TĚLE. To se týká nás všech i třeba 20 let po porodu. 

Pro koho je kniha užitečná?

  •  Pro těhotné je to dobrý dárek, který s sebou berou do porodnice. 
  • Také je to dobrý dárek právě pro návštěvu čerstvé maminky v porodnici (i po porodu císařským řezem). Určitě ji uvítáme v době šestinedělí.
  •  Ale hlavní část knihy je věnovaná každé z nás, která těhotenstvím a porodem prošla a je úplně jedno, zda to bylo před pěti měsíci nebo před 20 lety. A také pokud je v plánu si toto období znovu zopakovat.

Kniha NÁVRAT DO SVÉHO TĚLA po těhotenství a porodu je psána hovorovou češtinou. Není odborná. Prostě normální.

Co v knize najdete?

Začátek knihy je věnován každému zásadnímu období po porodu. Jak o své tělo pečovat a k návratu mu pomáhat už v porodnici, v době šestinedělí a pak hlavně po něm, protože po něm, to teprve začíná. Je úplně jedno jak dlouho po porodu jsme, protože dopad těhotenství a porodů na naše tělo můžeme zlepšit i 20 letech po porodu.

V další části jsou rozebrány všechny chyby a mýty, které se roky doporučují a které nemají efekt. Dozvíte se si jak je to s pánevním dnem, břichem i diastázou. Zjistíte PROČ to tak je a naučíte se JAK to dělat efektivněji.

Praktické rady pro denní činnosti rozhodně nechybí. Stačí tak málo a přitom to může mít takový pozitivní efekt. Od základních pozic až po více aktivní jako je například běh s kočárem.

Kniha je obohacena o několik příběhů/proměn přímo Ivy Fiškandlové, ale hlavně jejích klientek z kurzů a online kurzů. Každá problematika v knize rozebraná je vlastně inspirovaná existujícím příběhem. Příběhem, kdy si jedna z nás myslí, že se daný problém děje jen jí a nikomu jinému. Nakonec pak můžeme všechny zjistit, že v tom nejsme vůbec samy a že se to všechno zase zlepší. 

Kniha průběžně slouží jako váš vlastní deníček a závěr knihy patří jen a jen vám.Proto je součástí knihy PROPISKA, která je z 50 % z bambusu a z 50 % ze zrecyklovaného plastu.

Součástí knihy je i 8 videí.  Jak se k videům dostanete se dozvíte až v knize.

Co s koupí knihy dostane?

  • Knihu Návrat do svého těla
  • Bambusovou propisku
  • 8 videí
  • Motivační úkolníčkovou kartu v kapsičce na konci knihy

PS: Videa shlédnout až při čtení knihy (NE PŘEDEM )!

Ivu a její cvičení můžete sledovat na Instagramu jako @iva_fit

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro pohodové těhotenství
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 30.9.2022
Povinná četba!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz