BOBILO Natahovací plenky Bobilo Pants (10-18 kg) 20 ks

Kód: 344
179 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

České jednorázové plenky vyrobené s ohledem na přírodu a hlavně s ohledem na naše miminka a jejich citlivé zadečky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské plenky Bobilo jsou extra savé, stylové a vyrobené s ohledem na přírodu i ty nejcitlivější dětské zadečky. Poctivé české plenky.

Bezpečné a stylové české plenky vyvinuté pro každodenní použití bez kompromisů:

  • natahovací provedení - velmi snadné přebalování a pohodlné nošení
  • sametově hebký povrch - pro maximální pohodlí Vašeho miminka
  • ideální anatomický tvar - díky přiléhavému střihu, pružným manžetám, elastickému a zvýšenému pasu je komfort při nošení maximální a riziko protečení minimální
  • vysoce savé SAP jádro - vrstvené super-absorbční jádro uzamyká vlhkost uvnitř plenky a zadeček zůstává v suchu
  • speciální patentované absorbční kanálky - zajišťují rovnoměrné rozložení vlhkosti po celé šířce plenky
  • indikátor vlhkosti - žlutý proužek se při kontaktu s vlhkostí zabarví modře a tím Vás upozorní
  • hypoalergenní a dermatologicky testované - neparfémované, nebělené chlórem (obsahují speciální ECF celulózu), bez latexu
  • originální stylový design
  • vyrobené v České republice a s ohledem na životní prostředí - materiály jsou získávány z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem (PEFC certifikace), snížený obsah celulózy, výroba za pomoci zelené energie z obnovitelných zdrojů
  • orientační váhové doporučení - pro děti s váhou cca od 10 do 18 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro spokojené miminko
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo jste?

Jsme milující rodiče dvou malých dcer, kteří pro ně chtěli vždy jen to nejlepší. Během řešení každodenních potřeb našich ratolestí jsme se museli vypořádat i s tématem dětských plen. Zkoušením různých dostupných produktů jsme dospěli k závěru, že na našem trhu není žádný produkt, který by nám vyhovoval ve všech směrech (perfektní funkčnost, kvalitní provedení, hezký design, příznivá cena). Proto jsme se rozhodli to změnit a přivést na trh výrobek, který bude splňovat všechna kritéria.

Co děláte?

Vydali jsme se na náročnou cestu vývoje ideální plenky bez kompromisů. Už od začátku jsme věděli, že chceme aby naše plenky byly vyráběné v Čechách. Výrobou jsme proto pověřili firmu Drylock Technologies s.r.o. z Hrádku nad Nisou, která díky svému inovativnímu přístupu a letitým zkušenostem zaručovala vysokou úroveň našich produktů. Během vývoje našich plenek jsme se inspirovali všemi možnými konkurenčními výrobky dostupnými na našem trhu. Velmi dlouhou dobu jsme na vlastních dětech i dětech našich kamarádů plenky zkoušeli a postupně analyzovali jejich silné a slabé stránky a vybírali přesně ty vlastnosti, které má naše ideální česká plenka mít. Na konci tohoto náročného a složitého procesu se konečně zrodila ryze česká plenka pod naší vlastní značkou BOBILO.

Proč to děláte?

Protože sami jsme rodiče a zákazníci, kterým je nabízena spousta globálních produktů od obřích nadnárodních firem. Tyto společnosti bohužel nezajímá jednotlivý zákazník a jeho potřeby, ale jen statistiky s velkými čísly a vysokými zisky, které stejně končí v jejich mateřských firmách v zahraničí. Nebaví nás hledat a luštit český popis na produktu dodávaném v jednom provedení a v jednom obalu do mnoha různých zemí. Zasloužíme si mít vlastní český obal s plnohodnotným českým popisem - ano jde to, ale musí se chtít. Pro obří korporace není český trh dostatečně veliký na to, aby se tímto zabývaly a na potřeby českých zákazníků se zaměřily. My jsme jiní, žijeme tu s Vámi, zažíváme stejné radosti i starosti, máme stejné potřeby, rozumíme Vám.

Co je Váš cíl?

Chceme Vám přinášet moderní a perfektní produkty pro uspokojování potřeb dětí a jejich rodičů. A to bez kompromisů - kvalita, funkčnost, design, cena - vše musí splňovat Vaše náročné požadavky. Chceme Vám naslouchat a řídit se Vašimi zkušenostmi, abychom naše výrobky neustále vylepšovali a posouvali je dále k dokonalosti. Chceme podporovat český trh a proto nebudeme naše produkty nikdy vyrábět např. v Číně jak tomu často bývá. My věříme ve zlaté české ručičky a víme, že u produktu není důležitá jenom cena, ale také to kde a za jakých podmínek vzniká.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz