TRIME Multivitamínový komplex DAILY F20

Kód: 730
1 199 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Veganský multivitamínový komplex obsahuje směs základních 14 vitamínů a 6 minerálů, důležitých pro celou řadu fyziologických procesů, v maximálně biologicky dostupné podobě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganský multivitamínový komplex obsahuje směs základních 14 vitamínů a 6 minerálů, důležitých pro celou řadu fyziologických procesů, v maximálně biologicky dostupné podobě.

Multivitamínový komplex Daily F20 od české značky Trime obsahuje všechny základní mikroživiny, které naše tělo každý den pro pokrytí svých fyziologických funkcí potřebuje. V dnešní uspěchané době a půdě chudé na živiny má totiž většina lidí vitamínový a minerální deficit, který se těžko doplňuje pouze ze stravy. Tento komplexní doplněk stravy byl proto navržen tak, aby kompenzoval případné výživové nedostatky a mohli jste jej užívat na denní bázi.

Multivitamín Daily F20 tyto mikroživiny obsahuje v koenzymované formě, díky které je může naše tělo využít přímo na buněčné úrovni. Kombinace 20 mikronutrientů podporuje celkovou fyzickou a mentální pohodu a pomáhá lépe zvládnout každodenní stresovou zátěž.

Trime se věnuje pečlivě výběru každé složky. Výsledkem této mravenčí práce je silný produkt s vysoce biologicky dostupnými a aktivními ingrediencemi, které perfektně podpoří optimální hladinu živin ve vašem těle. Přípravek neobsahuje žádná zbytečné plniva ani chemické či jiné potenciálně škodlivé sloučeniny. Je čistě rostlinný, dávkovaný do rostlinných kapslí, takže jej mohou s čistým svědomím užívat i vegetariáni a vegani.

BENEFITY

  • podporuje normální stav kloubů, kostí, srdce a cév

  • podporuje správnou činnost imunitního systému a normální dělení buněk

AKTIVNÍ INGREDIENCE

VITAMÍN A (RETINOL) - ve formě provitaminu A, získaný ze speciálního zdroje, houby zvané blakeslea trispora, která přirozeně produkuje vysoké hladiny beta-karotenu, jež naše tělo velmi efektivně přeměňuje na vitamin A. Beta-.karoten podporuje normální funkci imunitního systému, je důležitý pro proces "specializace" buněk (při tomto procesu se buňky svou stavbou přizpůsobují roli, kterou mají v organismu vykonávat). Podporuje také normální funkci očí - je důležitý pro správné rozeznávání barev a vidění za šera.

METYLOVANÝ FOLÁT (5-MTHF) - neboli kyselina listová v biologicky aktivní, svou strukturou identickou formou s přírodní, kterou mohou naše tkáně okamžitě využít. Aby mohlo naše tělo kyselinu listovou dobře využít, musí ji nejprve rozložit na metabolicky aktivní 5-methyltetrahydrofolát, někteří lidí však mají sníženou schopnost tuto kyselinu metabolizovat a kvůli tomu mohou trpět jejím nedostatkem. 5-methyltetrahydrofolát je proto skvělým zdrojem této mikroživiny i pro tyto jedince. Kyselina listová je vysoce důležitá zejména v období těhotenství pro správný vývoj nenarozeného plodu a pro kognitivní funkce u starších lidí.

VITAMÍN B12 - ve formě methylkobalaminu, které naše tělo dokáže rovnou využít, protože klasický vitamín B12 na tuto formu stejně musí nejprve rozložit, aby jej mohlo dál použít. Vitamín B12 napomáhá tělu vytvářet DNA, je důležitý pro normální činnost mozku a celého nervového systému a také se podílí na tvorbě červených krvinek.

VITAMÍN D3 A K2 - účinná kombinace těchto dvou mikroživin v aktivovaných a přirozeně získaných formách. Vitamíny D3 a K2 jsou důležité pro celou řadu fyziologických procesů, jako je normální stav kostí, a kardiovaskulárního systému. Vitamín D3 je ve formě velmi dobře využitelného cholekaciferolu, extrahovaného z mořské řasy. Vitamín K2 je zase v biologicky nejpřístupnější formě - menachinon-7 (MK-7), jež se získává přirozeným fermentačním procesem z geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

VITAMÍN E - přírodní zdroj vitamínu E (D-alfa-tokoferol), získanýz geneticky nemodifikovaného rostlinného oleje. Tento antioxidační vitamín se podílí na ochraně buněčné membrány a díky svým protizánětlivým vlastnostem je důležitý také pro každodenní ochranu našeho organismu před poškozením škodlivými vlivy.

ZINEK, JÓD, SELEN A DALŠÍ STOPOVÉ PRVKY - zinek, jód a selen patří mezi nejvíce deficitní živiny v lidském těle vůbec. Selen a zinek jsou důležité pro normální funkci imunitního systému a zároveň se také podílejí na normálním stavu pokožky - mají protizánětlivý, regenerační a antioxidační účinek. Jód je důležitý správnou činnost štítné žlázy, energetický metabolismus a funkci nervové soustavy. Dále obsažené stopové prvky, jako je například chrom podporuje normální odpověď organismu na inzulin a díky tomu přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Dále obsažený mangan a měď v kombinaci se zinkem podporují normální strukturu kostí.

NUTRIČNÍ HODNOTA

Množství v dávce (3 kapsle):

% Denní hodnoty

 

Vitamín C 300 mg 300%

Vitamín A 900 μg 112%

Vitamín D3 25 μg 500%

Vitamín E 45 mg 375%

Vitamín K2 75 μg 100%

Vitamín B1 3,6 24mg 327%

Vitamín B2 3,9 mg 278%

Vitamín B3 40 mg 250%

Vitamín B5 18 mg 300%

Vitamín B6 3,3 mg 235%

Pyridoxal-5-fosfát 1,5 mg

Vitamín B7 150 μg 300%

Vitamín B9 600 μg 300%

Vitamín B12 7,5 μg 300%

Zinek 12 mg 120%

Selen 105 μg 190%

Jód 150 μg 100%

Měď 0,24 μg 24%

Mangan 1,5 mg 75%

Chrom 180 μg 375%

SLOŽENÍ

inulin, askorbát vápenatý, D-a-tokoferyl hydrogen sukcinát (Vitapherole®️), niacin, bisglycinát zinečnatý, menaquinon-7, stearan hořečnatý, L-selenomethionin, pantothenát vápenatý, bisglycinát manganatý, b-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pyridoxal-5-fosfát monohydrát, metyltetrahydroftalová kyselina (Quatrefolic®️), bisglycinát manganatý, pikolinát chromitý, biotin, jodid draselný, metylkobalamin, složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý

UŽÍVÁNÍ

Užívejte 3 kapsle denně. 

Obsah balení: 120 kapslí

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zdraví celé rodiny
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za českou značkou Trime stojí devětadvacetiletý Michal Kočí, který tímto počinem navazuje na svůj předchozí projekt Pokeat, neboli vyvážené pokrmy do kapsy. Spolupracuje s předními odborníky na výživu, jakým je například naturopat Jakub Přibyl. Podle Michalových slov je cílem jeho firmy přinést na (nejen český) trh tak trochu jiné doplňky stravy.

V čem se tedy přírodní suplementy značky Trime odlišují? Zaměřují se především na člověka, žijícího v 21. století. Nároky na výživu se totiž spolu se zrychlujícím vývojem technologií a s ubývajícími přirozenými živinami v půdě a potravinách radikálně změnily. V dnešní době jsou velkým trendem tzv. biohackingové doplňky stravy. Ty jsou naprosto skvělé, když se chcete posunout ve svém vychytaném životním stylu ještě dál. Většina lidí však trpí deficitem těch základních mikroživin. V takovém případě vám různé funkční houby nebo adaptogenní byliny zase tolik užitku nepřinesou. Nejprve je potřeba vychytat základy a pak teprve svůj jídelníček a životní styl celkově vyšperkovat a posunout dál. A přesně tohle je cílem značky Trime - naučit své zákazníky základům výživy, vychytat prevenci a následně obohatit životní styl o "biohacky" a efektivně tak zpomalit procesy stárnutí. 

Trime vsází na holistický přístup ke zdraví - spojuje prokázané znalosti lidské fyziologie a psychologie. Nabízí tak komplexní portfolio doplňků stravy, vyrobených z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Výroba všech produktů podléhá přísným ekologickým i etickým standardům a je podložena nejnovějšími vědeckými poznatky, daty a obohacena o inovativní výrobní procesy. Značka má naprosto transparentní přístup k zákazníkům - poskytuje vždy plné a úplné složení produktů, původ jednotlivých složek, výrobní proces, zkrátka komplexní informace, inspiraci a znalosti, které zákazníkovi pomohou porozumět a rozhodnout se pro ten správný produkt přímo na míru jeho potřebám.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz