Vítám vás na mém eshopu! Určitě se přihlaste/zaregistrujte, protože každý váš nákup moc ráda odměním ve formě slevy na další nákup. Více informací o věrnostním programu najdete ve spodní části webu. Veronika

REDMOND CLAY Hydratovaný jíl k okamžitému použití (113 g)

Kód: 553
319 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydratovaný Redmondský jíl, v originále Redmond Clay®, ve výhodném balení je takto připraven k okamžité aplikaci na běžná poranění v práci, domácnosti či na cestách - garantujeme, že se stane nedílnou součástí vaší lékárničky. Redmondský jíl je zcela přírodní jíl bentonitového původu. Jedná se o prastarou "domácí medicínu" užívanou po staletí generacemi lidí na různá zranění a neduhy.

Jak jíl používat?

  • Pokud chcete využít sací schopnosti jílu jako například v případě včelího bodnutí, komářího bodnutí, vředu, pavoučího kousnutí, popálení kopřivou atd., aplikujte gelovou pastu přímo na kůži. Pokud jíl nebude ničím přikryt, zaschne. Při jeho usychání ucítíte, jak jíl pokožku saje a táhne.

  • Chcete-li využít napínací účinek jílu, jako třeba při aplikaci obličejové masky pro léčbu akné, pupínků či menších řezných ran, nechejte jíl na pokožce do doby, než téměř - ale ne úplně - zaschne a poté jej smyjte.

  • Jestliže chcete využít chladící a zklidňující efekt jílu, například pro léčbu spálenin, odřenin či modřin, překryjte gel plastovým obalem nebo mokrým ručníkem, aby tak jíl nezaschl a ponechte v klidu zhruba 20-30 minut. Jílový zábal odstraníte jednoduše - stačí jej za jemného drhnutí smýt vodou. Tentýž jílový zábal neužívejte více jak jednou.

  • Lidé běžně splachují jíl odtokem z vany či sprchy, ale obáváte-li se ucpání septiku, zachyťte jej a ručně vyberte. Můžete s ním zalévat zahradu či pokojové rostliny. Je to přírodní zdroj minerálů.

Kořeny užívání Redmondského jílu sahají stejně daleko jako zvyk dávat na včelí bodnutí bahenní obklad. Podle geologů Redmondský jíl vznikl ze sopečného popela, který se před zhruba 150 miliony let usadil v mořské vodě, kde se z něj později vyvinul sodný bentonitový jíl. Bentonitové jíly se běžně rozdělují na vápnitý a sodný bentonit. Redmondský Jíl obsahuje jak podíl minerálu sodíku (7.75%), tak i o něco menší podíl minerálu vápníku (1.49%), což je v přírodních nalezištích neobvyklá kombinace. Tato kombinace z něj činí vysoce účinný prostředek pro vnitřní detoxikaci těla, tak i pro efektivní vnější kožní aplikace.

Obchodní společnost Redmond přináší tento "jíl tisíců využití" na trh v jeho zcela přírodní formě neobsahující žádné přísady ani chemické či konzervační látky. Při ošetření jílu dochází pouze k jeho rozdrcení a prosetí. Redmondský jíl lze smíchat s vodou a následně použít k zevnímu či vnitřnímu užití. Redmondský jíl je přírodní absorpční a mírně působící látka, sloužící jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a toxiny, a odstraní je tak z vašeho těla.

Jelikož neexistují žádné prokázané studie, které naznačují, že Redmondský jíl je účinný při léčbě jakékoliv choroby, tyto informace slouží pouze jako poučný příklad o tom, jak byl Redmondský jíl v minulosti užíván. Redmondský jíl NENÍ zázračným lékem. Ve skutečnosti to vůbec není farmaceutický lék! Je to jednoduše přírodní "domácí léčivo", které se od počátků 20. století užívá při řešení řady zdravotních potíží. Tyto informace nemají za cíl diagnostikovat, stanovovat či léčit jakékoliv zranění či onemocnění. Neneseme odpovědnost za jakoukoliv fyzickou osobu či subjekt a jim ušlou ztrátu, škodu nebo zranění přímo nebo nepřímo způsobené těmito informacemi. Tyto informace v žádném případě neslouží jako náhrada za lékařskou radu.

Jak používat redmondský jíl pro děti?

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro spokojené miminko
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz